Sezon w Władysławowie – imprezy

Sezon w Władysławowie – imprezy

Władysławowo jest jednym z najbardziej obleganych miast nad morzem. Przybywają tu turyści z całej Polski i nie tylko, ciesząc się pięknymi i czystymi plażami, obecnością w powietrzu zdrowego dla organizmu jodu oraz słońcem. Jednak, nie tylko to przyciąga turystów do Władysławowa.

Do Władysławowa przyjeżdża wiele osób, które chcą wziąć udział w organizowanych tam imprezach, często cyklicznych. Sezon już rozpoczęty, bowiem pierwsze imprezy wystartowały juz z początkiem maja. Przed nami szereg wydarzeń, na których z pewnością warto się pojawić. Już na początku czerwca wystartuje we Władysławowie III Bieg Północy Władysławowo, 20 czerwca będzie można wziąć udział w Międzynarodowym Dniu Surfingu, który w prawdzie nie jest organizowany we Władysławowie, ale w pobliskich Chałupach. Jest to szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ zjeżdża sie wtedy mnóstwo miłośników tego sportu, aby świętować na fali – wrażenia są naprawdę niezwykłe!

Bardzo często przyjeżdżając nad morze nie sprawdzamy, czy w okolicy będzie można wziąć udział w ciekawych imprezach plenerowych, a warto to robić, bo nigdzie nie ma tak udanych atrakcji, jak na naszym wybrzeżu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz