Tanie loty nad morze

Tanie loty nad morze

Wakacje to czas magiczny. Czekają na nie tylko dzieci, ale też dorośli. Nie zawsze jednak mamy czas, albo pieniądze, aby wyjeżdżać daleko. Świetną opcją jest zatem nasze polskie wybrzeże, na które obecnie można się łatwo dostać z każdej części kraju. Dzięki tanim lotom nad Bałtyk, możesz zapomnieć o kilku lub kilkunastogodzinnej podróży samochodem lub pociągiem.

Tanie linie lotnicze, takie jak WeezAir, Ryanair czy EasyJest oferują bardzo tanie bilety nad Morze Bałtyckie. Z południa Polski regularna cena wynosi ponad 100 PLN, jednak promocje są niemal cały czas. Bilety na okres wakacji można zakupić nawet w cenie 50 PLN. Jeszcze lepsza oferta jest dla mieszkańców centralnej Polski. Z Warszawy loty nad morze to koszt od 9 do 50 PLN.

rodzinaCzy jest to opcja dobra dla wszystkich? Z pewnością tak, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, dla których wielogodzinna podróż jest bardzo męcząca. Lot z Krakowa do Gdańska trwa ok. godziny. Na każdym lotnisku za niewielką opłatą można zostawić samochód na parkingach – lotniskowych niestrzeżonych, lub prywatnych, które już są strzeżone. Z lotniska w Gdańsku do centrum miasta kursują autobusy.

Oczywiście cena przelotów może ulec zmianie, jeżeli zdecydujemy się za duży bagaż. Jeżeli uda się nam spakować do małego bagażu podręcznego (ich wymiary zalezą od konkretnej linii, jednak zazwyczaj za bagaż podręczny uznaje się małą walizkę), cena biletu nie ulega zmianie.

Dzięki tanim lotom, nad Bałtyk możemy wybrać się o każdej porze roku lub na wakacyjny weekend. Tak krótkie i tanie  loty stwarzają przed nami wiele perspektyw!

Podobne

Brak komentarzy

Zostaw komentarz