Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Władysławowo jest jednym z najchętniej wybieranych miast nadmorskich na letni  wypoczynek. Zazwyczaj do Władysławowa wybierają się całe rodziny. Jednak, czy we Władysławowie dzieci mogą liczyć na atrakcje? Czy taki wypoczynek nie będzie dla nich nudny? Okazuje się, że w tym nadmorskim mieście, atrakcji jest naprawdę wiele.

We Władysławowie działa przede wszystkim duże wesołe miasteczko. Jest ono niewątpliwą atrakcją dla wszystkich dzieci, dla młodzieży, ale również dla osób dorosłych. Wesołe miasteczko znajduje się w samym centrum miasta, niedaleko Domu Rybaka. Dom rybaka jest kolejną atrakcją – jest to największy budynek we Władysławowie, został wybudowany w połowie lat 50-ych. W Domu Rybaka znajduje się muzeum motyli, a także wysoka baszta, z której roztacza się przepiękny widok na całą zatokę. Jest tam jeszcze jedno magiczne miejsce – Muzeum Iluzji – można poznać tam magiczne triki oraz poznać wiele optycznych zabawek. Z pewnością warto zabrać swoje dziecko do tego miejsca. Kolejną niewątpliwą atrakcją jest Ocean Park, w którym dziecko może spotkać wieloryby, rekiny, delfiny orki, żółwie i wiele innych, świetnie przygotowanych ekspozycji. Jeżeli lubicie wycieczki, można odwiedzić Wąwóz Chłapowski oraz Lisi Jar.

Władysławowo, choć jest miastem niewielkich rozmiarów, kryje w sobie wiele tajemnic, obok których z całą pewnością nie można przejść obojętnie. Dodatkowo, można wybrać się w piękne miejsca w okolicy; Chłapowo, Karwia czy Jastrzębia góra również kryją wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci.

Podobne

Brak komentarzy

Zostaw komentarz