Atrakcje dla dorosłych

Atrakcje dla dorosłych

Jadąc nad morze na urlop, zazwyczaj mamy w planach jedynie cudowne lenistwo na słońcu. Jednak, jeśli jedziemy na wakacje na tydzień lub dwa, bierny odpoczynek może się nam znudzić. Od czasu do czasu warto skorzystać z dostępnych we Władysławowie oraz okolicach atrakcji – a ich wcale nie brakuje! 

  1. Stadnina koni. Dwa kilometry pod Władysławowem leży stadnina koni. Jeżeli zatem komuś znudzi się plażowanie, można wybrać się na przejażdżkę koniem wzdłuż wybrzeża. Jest to jedno z najpiękniejszych wrażeń. Ośrodek położony jest niedaleko klifu w bardzo przyjemnym lesie – okolica jest naprawdę urzekająca! Znajduje się tam nie tylko stadnina, ale też bar z bardzo smacznym jedzeniem oraz plac zabaw dla dzieci.
  2. Skoki na bungy. Centralna plaża Władysławowa – tam można przeżyć wiele ciekawych i ekscytujących atrakcji, a jedną z nich – bez wątpienia – są skoki na bungy. Jeżeli do tej pory bardzo chciałeś skoczyć, ale się bałeś – we Władysławowie będziesz miał taką szansę. Kiedy? Punkt skoków działa od początku lipca do końca sierpnia codziennie, od godziny 11 do 18. Koszt takiego skoku – 100 złotych.
  3. Wesołe miasteczko. Wesołe miasteczko znajduje się w samym centrum miasta i nie jest to z pewnością atrakcja tylko dla dzieci. Każdego roku miasteczko się rozbudowuje zapewniając coraz więcej atrakcji wszystkim przyjezdnym.
  4. Nowa kładka edukacyjna. Nowa kładka edukacyjna powstała przy nowej inwestycji jaką jest Skwer Szotland. Kładka ta prowadzi przez Rezerwat Przyrody Słone łąki, aż po taras widokowy, z którego obejrzeć można całą zatokę Pucką. Jest to jedna z atrakcji dla tych osób, które nie wyobrażają sobie jedynie biernego wypoczynku nad morzem.
  1. Spacery plażą. Plaża we Władysławowie jest ładna, zadbana i szeroka; 200m. Jest także bardzo długa, ciągnie się bowiem przez aż 23 km. Z plaży można dojść do Chłapowa pięknym Wąwozem Chłapowskim. Na plażach znajdują się zjeżdżalnie, można skorzystać również z przejażdżek dmuchanymi pontonami w różnych kształtach, np. banana. Dodatkowo, plaże są bardzo dobrze zorganizowane i zagospodarowane.

Podobne

Brak komentarzy

Zostaw komentarz